Деловая сеть Черновцы
Компании:678
Товары и услуги:3
Статьи и публикации:1
Тендеры и вакансии:1

DonSon : Ці матраци витримають все!

DonSon : Ці матраци витримають все!
31.07.2017
Вони - захисники нашого здоров'я і спокою. Більше 3 тисяч років матраци служать людству. І прослужать вам. Ось тільки декілька фактів про матраци, представлені в нашому інтернет-магазині DonSon

     Вони - захисники нашого здоров'я і спокою. Більше 3 тисяч років матраци служать людству. І прослужать вам. Ось тільки декілька фактів про матраци, представлені в нашому інтернет-магазині DonSon

1. Ортопедичні матраци як засіб від порушень хребта

     Сколіоз? Страждають шийні хребці? "Тріщить" і "тягне" спину? Ортопедичні матраци дозволяють виправити хвороби спини і повернути вам відчуття легкості. Загляньте в наш каталог - і ви знайдете там продукцію для себе.

2. Матраци, які витримають будь-кого

     Ви - струнка пані вагою 45 кг? Чи російський багатир з вагою більше 100 кг? І для перших, і для других в нашому інтернет-магазині Mebli - Zakaz знайдеться ідеальний матрац.

3. Матраци, які коштують дешевше за 1 чашку кави

     Представте. Ви купили у нас дуже дорогий матрац, на якому проводитимете кожну добу встановлений для сну час. Він коштує в нашому магазині 700 доларів(приблизно). Гарантійний термін на продукцію - 10 років. Це означає, що матрац прослужить вам 365 днів в році * 10 років = 3650 днів.

Вартість 1 дня користування матрацом складе:

700 доларів / 3650 днів = 0,19 долара.

     Це дешевше за одну чашку кави! І варто врахувати той факт, що матраци служать більше 10 років. Зручність і міцність додаються.

     Виходить, що ви не просто купуєте дитячі матраци або ортопедичні матраци у нас. Ви вигідно інвестуєте у своє здоров'я.

     Втім, ці матраци гарантують вам настільки хороший сон, що ви незабаром відмовитеся від "кавового заряджання" вранці.

4. Зручні матраци як засіб від безсоння

     Виробники використовують як наповнювачів для подушок сухі розслабляючі і заспокійливі трави, які під впливом тепла виділяють аромомасла і сприяють швидкому засипанню.

Ми не продаємо матраци! Ми даруємо вам здоровий сон. І даємо на це гарантію.

Информация о продавце
  • +380 (096) 962-76-76
  • Україна, м. Чернівці, вул. Комунальників, 4б
DonSon - український виробник-дистриб'ютор ортопедичних матраців і аксесуарів для сну, які створені по англійських технологіях.
×